Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Adana Sarıçam İlçemizde Vira Bismillah Dedik

Mezopotamya kültürünün asırlardır yoğurduğu çiğ köftenin Adana gibi önemli bir şehrimizde Hacıalioğlu Çiğ Köfte ile müşterilerinin karşısına çıkması markamıza olan büyük güvenin temel sebebidir.

İşte bu güvenin verdiği aşk ve üretim heyecanı ile memleketin her köşesine yeni franchaise bayilikler oluşturmak için sürekli çalışmaktayız. Ürünlerimizin lezzetini tadan her tüketicimizin yüzündeki küçük bir gülümseme Hacıalioğlu Çiğ Köfte için vaz geçilmez sevinç kaynağıdır.

Yoğurduğumuz bulgurdan, çeşit çeşit baharatlardan, domates ile salçasından tüm ürünlerimiz Anadolu’nun en leziz lezzetin taşımaktadır. Dünyada eşi olmayan bu lezzetleri laboratuvarımızda en ince detayına kadar inceleyerek doğru hammaddeyi imalatlarımızda kullanmak temel üretim politikamızdır. Maliyet endişesi taşımadan en iyi ürünlerimizi elde etmek gelecek için en önemli yatırımımızdır.
Franchaise bayilik alırken neden Hacıalioğlunu seçeyim diye bir soru sorulur ise hiç düşünmeden vereceğimiz cevap; Yatırım maliyetlerinden, eğitim ve operasyonel gücümüzden, üretim ve ar-ge departmanından, hammadde tedarikinden be bunun lojistiğine ve denetim mekanizmalarını profesyonelliği her bayimizin karar vermede ele alacakları temel prensiplerdir.

İşte tüm bu parametrelerin bir araya geldiği bir hazır gıda şirketi olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte düşük yatırım bedelleri ile yeni bayilerine kazaz – kazan yöntemi ile daha yüksek karlılıkta ve verimde çalışma imkânı sunmaktadır.

Bunun yanında kuruluşumuzdan bu gne kadar Hacıalioğlu Çiğ Köftenin CEO’su olan Sayın Mesut Demirel hazır gıda sektöründeki başarı ve tecrübelerini kurumumuzla paylaşması neticesinde daha verimli ve etkili franchaise bayilik sistemi kurarak ailemize yeni katılmış üyelerimizin daha etkin kazanç sağlamalarındaki yolu açmıştır.

Adana Sarıçam ilçemizdeki yeni bayimizin Hacıalioğlu Çiğ Köfte ile yatırım yapması hem ülkemize hem de markamıza daha büyük değer katacaktır.

 

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

10.000 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube
REFERANSLAR
MarkalarMarkalar

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "18 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Hemen Ara
En Uygun Bayilik !