Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Ankara Altındağ’da Yeni Franchaise Bayimiz Müşterisi İle Buluştu

Ülkemizim medarı iftiharı olan başkentimizde yeni bir franchise üyemizin ailemize katılmasıyla markamızın güvenilirliği daha da yükseklere çıkmış oldu. Bu başarı tüm Hacalioğlu Çiğ Köfte  ailesi ile ailemizin tüm üyelerinindir.

İyi ve güvenilir markanın olmasa olmazları arasında; güvenilir olması, açık ve şeffaf olması, son tüketici müşterisi istediği azman karşısında işine vakıf bir profesyonel bulması, çevre dostu olması ve şirketin uluslararası tüm markaların kabul ettiği sosyal ve kültürel değerlere saygılı olması ile mümkündür.

Evet, yukarıda belirttiğim tüm değerleri uzun yıllar boyu hem üretim aşamasında hem de pazarlama aşamasında tecrübe ederek uygulayan bir Hacıalioğlu Çiğ Köfte markası vardır.
Belli bir disiplin ile üretim yapan hazır gıda üreticilerinin hammadde girdileri yüksek seviyelere çıkmaktadır. Artan bu girdileri bayilerine yansıtmadan ve düşük franchaise bayilik maliyetlerini ideal seviyede tutarak yeterli karlılıkları sağlamaktadır.

İşte bu özgüven ve fedakârlık ülkemizin geniş coğrafyasına yayılmış bayilerimiz ile ispat etmekteyiz. Hacıalioğlu Çiğ Köfte yıllar önce çıktığı bu yolda gerek tecrübesi gerek karar almada ki cesareti olmasıyla etkin olan Sayın Mesut Demirel’in bu yönetim başarısında yatmaktadır.

Hacıalioğlu Çiğ Köftenin başarı basamaklarında imajını zedeleyecek hiçbir ürün ve imalat yapmamış olmasıdır. Sürekli ve etkin denetleme sistemi ile müşteri memnuniyetini temel felsefesi saymasıdır. Ankara’da ailemize yeni katılan franchaise bayimiz hedefimize giden yolda yeni bir başarı hikâyesi olması bakımından gurur kaynağımızdır.

Sosyal ve kültürel değerlerimizi tarihin derinliğinden gelmiş bir hazır gıda ile bütünleştirerek ülkemizin değerlerine katkıda bulunmak en önemli felsefemizdir.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

10.000 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube
REFERANSLAR
MarkalarMarkalar

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "18 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Hemen Ara
En Uygun Bayilik !