Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

DSCI1356

Maaş geçindirir kar zengin eder.

Bazı maaşlar ile geçinmek bile neredeyse sihirbazlık gerektirir. Kabul ettiğiniz maaş, sattığınız bir ayınızın karşılığı değil, aslında verdiğiniz bir hayatın aylık taksitli ödemesidir. Kendinize biçtiğiniz değerdir bir bağlamda. Oysa sadece bir hayatınız var, onu da başkalarının hayal ve hedeflerine ulaşmaları için harcamak ne kadar akıllıca ? Size, gerçek değerinizi açığa çıkarabilmeniz, hak ettiğiniz hayatı yaşayabilmeniz için bir fırsat sunuyoruz! Yeterince nedeniniz varsa, hayatınızı değiştirebilecek bu fırsatın detayları Türkiyenin ve Avrupanın en iyi ÇİĞKÖFTESİNE sahip HACIALİ OĞLU GROUP u bolgesınde temsıl edecek ve alt bayıılıkler verebılecek çiğköfte satışında rol alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Bizimle çalıştığınızda her türlü desteği vereceğiz. Biliyoruz ki bu sistemde öncelikle SİZ kazanmadan biz kazanamayız. Beraber çalışacak beraber kazanacağız.Türkiyenin bir çok il ve ilçesinden hafta sonları semınerlerımız mevcuttur. Projemizi yerinde gösterip tanıtıyoruz bu işin nasıl yapıldıgını detaylıca anlatıp sizi ugurluyoruz.

Daha sonraki hafta projemiz ile ilgili tanıtım sunumları yapıp ilgilenen kitlenızı size tahsis edecegimiz ımkanlarla projemizi desteklıyorsunuz biz getirmiş oldugunuz yeni bayilere istinaden  ilgilenip projemizin detaylıca anlatımını sunumunu yapıyoruz ve getirmiş oldugunuz yeni bayiilerden satış başı size başlangıçta prim ödüyoruz.Daha sonraki satışlarınızdaki performansınıza göre bu tutarı arttırıyoruz. Sizce bu işi yapmaya değmezmi?

Büro eleman vb. masraflar olmadan kendi işinizi kurabilir ve ciddi para kazanan kişilerden olabilirsiniz.İster birebir tanıtarak, ister ek iş,ister tam zamanlı istersenizde mevcut emlak turizm büronuzdan ya da internet üzerinden satış yapabilirim, hatta satış organizasyonu kurabilirim derseniz görüşelim.

blank blank blank blank blank blank blank

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Tıkla Ara
Hemen Ara