Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Cafe Bayilik Veren Firmalar

anlasma-cig-kofte-bayii

 

Bayilik sektörünün her geçen gün hız kazanması bir avantaj olarak herkese kendi işinin sahibi olma imkânı sunmaktadır. Cafe sahibi olmak veya bir cafe işletmek birçok kişinin hayalini oluşturur. Bu konuda yeterli bütçelerle hayallerinize kavuşabilirsiniz. Çok beğendiğiniz veya devamlı müşterisi olduğunuz bir markanın sahibi olarak içerisinde oturabilmeniz hiç zor değildir. Bu konuyla ilgili detaylı bir araştırma yaptıktan sonra sorumlu olan kişilerle iletişimde bulunulabilir. İletişimde bulunduktan sonra bayilik için gerekli şartlar veya ön koşullar görüşülebilir. Eğer karşılıklı anlaşma sağlanırsa bayilik hizmeti alınabilir.

Firma değeri ve marka değeri yüksek olması durumunda, bayilik bedeli bir hayli yüksek olabilmektedir. %3 ile %7 arasında pay alınır ve %3 reklam payı alınabilmektedir.

Kurulacak olan bayilikte dekorasyon, bayi sahibinin bütçesine göre yapılmaktadır. Fakat cafenin kalitesi ve sunulan ürünlerin kalitesi her yerde aynı olacaktır. Sanal platform aracılığı ile ulaşmak isteyebileceğiniz birçok markaları bulabilir ve aralarından sizlere en uygun olanını bulabilirsiniz. Anlaşma yapıldıktan sonra bayiliğe ait olan tüm gerekli yardımlar sizlere sağlanacaktır.

Cafe bayiliği alabilmek için çok yüksek miktarlarda yatırım değeri ve marka değerine katlanmak zorunda kalacaksınız. Çiğ Köfte Bayiliği, sizin için yatırım kapsamında ufak olabilecek ama değer olarak büyük değerler yaratacak bir yatırım alternatifi olacaktır. Çiğ Köfte, halkımız arasında çok sevilen bir lezzet ve eşsiz bir kültürdür. İlk olarak Adıyaman Çiğ Köfte olarak yapılmıştır ve herkes tarafından büyük ilgi görünce tüm Çiğ Köfte Bayilikleri bu lezzeti bırakamamıştır.  Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar, kendi değerlerini yükseltebilmek adına bizimle rekabete girmektedir. Siz de bu rekabeti arttırmak ve bizleri en üst seviyeye doğru taşımakta bir araç olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

blank blank blank blank blank blank blank

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Tıkla Ara
Hemen Ara