Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Eskişehir Odun Pazarı Bayimiz Heyecan ve Coşku İle Hizmete Başladı

Ülkemizin en müstesna yerlerinden olan Eskişehir de hizmete başlayan bayimiz kurumumuz için önemli bir başarı hikâyesidir. Hem frencaise süreci hem bayilik konseptimizin oluşturulması Hacıalioğlu Çiğ Köfte her bayimiz olduğu gibi, bu bayimizde için büyük bir başarı hikâyesidir.
Hacıalioğlu Çiğ Köfte markasının yüklendiği maddi ve manevi sorumluluk yanında müşteri odaklı başarılı olmayı mecbur kılmaktadır.

Bayilik sürecinde lokasyonun belirlenmesinden, dükkânın dekorasyonuna kadar hummalı ve özverili çalışmanın güvenilir bir markaya olan güvenin eseridir. Hacıalioğlu Çiğ Köfe’nin bayilik sürecinde geliştirdiği tüm uygulamalar ve kurallar profesyonel uygulamalar yorucu bir süreci keyifli bir heyecana bırakmaktadır.

Kurumsal kimliğimizin gereği olan tedarik zincirimizin hızlı olması, lojistik destekte çok hızlı olması, operasyonel ekibimizin deneyimi ile son tüketiciye kadar denetim mekanizmasını sürekli aktif tutan bir marka olmamız bizim hedeflerimiz sürekli yüksekler taşımaktadır.

Sürekli eğitim ve ar-ge birimlerimizin üretim tesislerimizin en önemli birimleri arasında olması yola çıktığımız ilk tat ile bulunduğumuz zamanda ki son tat arasında kaliteyi korumamızı sağlamaktadır.
İşte neden Hacıalioğlu Çiğ Köfte sorusuna cevabın bir kısmı olacakır. Başarı ve güven hikayemizin diğer bir ayağı ise İlk günden bugüne gelinceye kadar CEO olarak aktif görev yapan Sayın Mesut Demirel’in sektördeki tüm sorunları yakinen bilmesi ve optimum verim sağlayacak anlayış ile çözüme kavuşturarak bayi ve müşteri odaklı davranmasında yatmaktadır.

İşte tüm bu bileşenleri bir araya getiren francaise bayilik anlayışımız partnerlerimizin üzerinde oluşabilecek mali yükleri hafifletmenin yanında daha da başarılı olmak için gereken zemini hazırlamaktadır.

Eskişehir Odun Pazarı Bayimiz Hacıalioğlu Çiğ Köfte ailesinin yeni bir üyesi olarak hem marka değerlerimize olan güvenin temsilcisi olmuş, hem de gelecekteki görev ve sorumluluklarımızı artırmıştır.
Hacıalioğlu Çiğ Köfte ailesinin her yeni üyesi ailemizi ticari ve manevi bir parçası olması değerlerimize olan güvenlerini boşa çıkarmayacaktır.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

10.000 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube
REFERANSLAR
MarkalarMarkalar

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "18 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Hemen Ara
En Uygun Bayilik !