Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Hacıalioğlu Başarı Hikayeleri – 2

060320141741

1982 Bursa dogumluyum. İlk,orta ve lise öğrenimimi Bursa’da tamamladıktan sonra 1999 yılında üniversite öğrenimim için İstanbul’a geldim. 2004 yılında mezun olduktan sonra uluslararası firmalarda müşteri ilişkileri, satış ve pazarlama alanlarında uzman ve orta düzey yoneticilik pozisyonlarında görev yaptım. Bulunduğum pozisyonlarda her zaman müşteriler ile birebir ilişki içinde iş geliştirme ve uzun dönem planlama konularında tecrübelerim oldu. Uzun yıllar uluslararası firma deneyimlerimin ardından kazandığım tecrübeleri kendi geleceğim adına kullanabilmek için yeni fikirler ve iş modellerini araştırıyordum.

Bu bağlamda HACIALİOĞLU GRUP beklentilerimi karşılayan kurumsal, iş modeli açık, tecrübeli ve profesyoneller tarafından yönetilen bir firma olarak karşıma çıktı. Karar verme sürecimde ozellıkle MESUT DEMİREL tarafından verilen servisin diğer RAKİP firmalarının veremediği yapıda olması ve pazarda buna yönelik bir ihtiyacın şu an için karşılanamıyor olması etkili oldu. MESUT DEMİREL tarafından kurulan sistemin detaylı olarak tanımlanması, işin yürütülebilmesi için gerekli optimal ihtiyaçların belirlenmesi ve bayi ihtiyaçlarını, taleplerini karşılamadaki profesyonel yaklaşımı beni bu kararı vermemde pozitif yönde etkiledi.

Büyük düşünüp cesur davranarak HACIALİOĞLU GIDA VE TEKNOLOJİLERİ bünyesine katılmaya karar verdim. Birlikte büyümek ve pazarda kendi alanında lider konuma gelebilmek inancıyla, HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE markası altında başarılı olacağıma eminim.

blank blank blank blank blank blank blank

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Tıkla Ara
Hemen Ara