Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Hacıalioğlu Başarı Hikayeleri – 3

2011-05-26-Aksaray-Basbakan-Acilis-5

1962 Gerede/Bolu doğumluyum. 1985 senesinde İ.T.Ü. Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun oldum. İ.T.Ü. Fen Bilimleri Jeofizik Mühendisliği Anabilimdalı’ndan yüksek lisans derecesini aldım. Askerlik görevimi yedek subay olarak yaptıktan sonra 1991 yılında İngilizce dil eğitimi için Londra’da bulundum. Turyağ-Henkel İstanbul Bölge Müdürlüğü’ne bağlı distribütör yöneticiliği, Eczacıbaşı – İpek Kağıt Beşiktaş Bayisi, Yaysat A.Ş. de bölge müdürlükleri ve başbayiliklerin denetiminde müfettişlik gibi görevlerde bulundum. Ayrıca Kuyumculuk sektöründe Sümer Kuyumculuk -Stork’s Mücevher Mağazalar Zincirinin Franchising Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak görev yaptım. Kendi işimi kurma hayalim uzun yıllardır vardı. Son işimden ayrıldıktan sonra hangi sektörde nasıl farklı ve yeni bir iş yapabilirim diye araştırırken arkadaşım sayesinde HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE’nin varlığından haberim oldu.

Ülkemizde bulunan ÇİĞKÖFTE firmalarının hemen hepsi aynı işi yapıyorlar, yani  ürünün hasarlanması durumunda sorumluluk kabul etmiyorlar. İşte HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE o anda, ürün pakete girmeden önce devreye giriyor, en ideal paketleme tekniklerini kullanıp emniyetli, güvenli ve sigortalı olarak gönderinin alıcıya teslimini komple çözümle sağlıyor. Bu farklı hizmet anlayışı, ülkemizde ilk olması beni heyecanlandırdı ve HACI ALİOĞLU ÇİĞ KÖFTE bayiliğini seçmemin en büyük nedeni oldu. HACIALİOĞLU sisteminin, kısa sürede kar sağlayan, yatırımınızı en iyi geri ödeyen, düşük maliyetli, yüksek karlı iş olması ve ayrıca güçlü sermaye ortakları, alt yapı ve yatırımcıları olması sebebi ile yatırım yapmaya karar verdim.

Kısa sürede HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE ailesinin profesyonel yönetimi ve biz bayileriyle genişleyip büyüyeceğine ve ülkenin sektörde lider kurumlarından biri olacağı inancındayım.

blank blank blank blank blank blank blank

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Tıkla Ara
Hemen Ara