Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Hayatınızın tadı lezzetler

Ülkemizde dâhil olmak üzere birçok ülkede severek yenilen çiğköfte, ülkemiz için gelenek haline gelen bir yiyecektir. Üstünden yıllar geçmiş olmasına rağmen lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyen çiğköfte dünyanın her yerinden insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bayilikte Almanya’nın büyüyen Franchise gıda firması Hacıalioğlu çiğköfte sizlere temiz ve lezzetli bir yiyecek sunmak amacı ile hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Tazeliği hissederek yiyin

İnsanlar çiğköfte yerken oldukça fazla yeşillik kullanmaktadır. Çiğköfte yapılırken vazgeçilmez malzemelerinden olan yeşillikler tamamen olarak seçilmelidir. Bunun yanı sıra iyi bir şekilde de yıkanmalıdır. Aksi takdirde insanlar severek yemek istedikleri çiğköftelerden istedikleri lezzeti bulamazlar. Kimi insanlar lavaş ile dürüm yaparak kimi insanlar da sadece marul arasına koyarak çiğköfte yemeyi tercih etmektedir. Sizler de kendi damak tadınıza en uygun olanın seçerek keyifle yiyebilirsiniz.

Etli çiğköfte sevenlere müjde!

Her insanın yetiştiği toplumla bağlantılı olarak bir damak tadı bulunmaktadır. Doğu ve güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişmiş olan insanlar daha acı bir şekilde çiğköfte yemeyi tercih ederken diğer bölgelerde yaşayan insanların bir kısmı daha az acılı yemektedir. Bunun yanı sıra kimi insanlar etli kimi insanlar da etsiz çiğköfte yemektedir. Eğer sizler de etli çiğköfte yemekten zevk alıyor iseniz tamamen helal olan çiğköftelerimizden gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz. Geçmişten beri vazgeçilemeyen bu lezzet ile buluşmak için daha fazla beklemeyin.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
En Uygun Bayilik !