Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

İstanbul Esenyurt Mehter Çeşme Bayimiz Halka Merhaba Dedi

İstanbul’un hızla gelişen ve büyüyen bir ilçemiz olan Esenyurt Anadolu’nun bütün kültürel kodlarını içinde barındıran bir ilçemiz. Dolayısıyla bu kadar geniş kültürel alt yapısı olan bir yerde hazır gıda üretip ve hizmete sunmak çok dikkat gerektiren bir durumdur. Çünkü herkesin beğeni ve damak tadı farklı bir yapıda olmasıdır.

Esenyurt bayimiz ailemizin yeni bir üyesi olarak, coşku ve heyecan dolu olarak faaliyete başladı. Hacıalioğlu Çiğ Köfte markasına olan güvenin bir daha yenilenmesi anlamına gelmektedir. Yeni bayimizin bu istikrar ve güvenin gereği markamızın gücüne güç katarak, serbest piyasada marka gücümüzü daha da yükseklere taşıdı.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte hazır gıda sektörünün tüm zorluklarına rağmen sürekli yatırım yapan, francaise bayiliklerinin talep ve isteklerini göz ardı etmeyen bir marka olmanın yanı sıra, kazan kazan prensibi ile hareket eden bir kurumdur.

Peki, neden Hacıalioğlu Çiğ Köfte sorusuna en iyi cevabı şirketimizim mimarı ve CEO’su Sayın Mesut Demirel’in başarı hikâyesinde bulabiliriz. Uzun yıllar hazır gıda sektöründe edindiği tecrübeyi bugün Hacıalioğlu Çiğ Köfte markasının sektördeki tepe noktalara taşımasında ki cesaretinde görmekteyiz.
Esenyurt bayimizin faaliyete geçmesi ile beraber Hacıalioğlu Çiğ Köfte çatısı altında hem ülkemiz ekonomisine hem de yarınlarınıza olan ümitlerimizi artırdı.

Özellikle düşük maliyetli franchise bayilik politikamız yatırım yapacak yeni bayilerimizi üzerinde ki mali yükü almaktadır. Ailemizin yeni bir üyesi olarak beraber çalışmanın ortaya çıkardığı sinerji markamızın geleceğine yapacağımız yatırımların şimdiden habercisi olmaktadır.

 

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

10.000 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube
REFERANSLAR
MarkalarMarkalar

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "18 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Hemen Ara
En Uygun Bayilik !