Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Karabük Merkez İlçemizde Bayrağımız Dalgalanmaya Başladı

Karadeniz bölgesinin önemli yerleşim yerlerinden olan Karabük Hacıalioğlu Çiğ Köfte ile tanışması ürünlerimize ve markamıza olan güvenin en önemli bir göstergesidir. Özellikle beğenisi pek kolay olmayan bu yörede çiğ Köfte ve diğer hazır gıda ürünlerimizi tüketiciye ulaştırma fırsatı bulmamız Hacıalioğlu Çiğ Köfteyi daha da heyecanlandırdı.

Çiğ köfte sektöründe zirvelerde bulunmanın getirdiği büyük sorumluluklar var. Bu sorumlulukların markamıza yüklediği misyonun ağılığı maddi getirisinden ziyade tüketicilerimize olan saygı ve değerin gereğidir.

Gece gündüz yorulmadan sürekli daha iyi nasıl olur ve daha kaliteli ürün nasıl yaparız fikrinin arkasında koşmaktayız. Mevcut bayilerimiz ve yeni bayilerimiz ile beraber çalışmanın yanında ülkemiz için ürettiğimiz her katma değer bizim haklı gururumuz olmaktadır.

İşte tam bu noktada nenden Hacıalioğlu Çiğ Köfte sorusu akıllara gelmektedir. Daha işin başında bulgurun yoğrulmasından çiğ köftenin sofralarımıza gelmesine kadar olan sürecin tamamı yüksek güvenlikli denetim ve kontrolden geçerek üretim yapılmaktadır. Ürünlerimizin her aşaması emek ve sevgimizin yoğrulması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Bu özveri ve ciddiyetimizin profesyonel piyasa şartlarında bayilerimizin hem rekabet gücüne hem de kazançlarına yansıması bakımından tedarik zincirimiz ve lojistik hizmetlerimizin maliyetlerini an asgariye çekerek gerçekleştirmekteyiz.

Şüphesiz hacıalioğlu Çiğ Köfte markasının bugünler gelmesinde ve sürekli yeni üyelerimizin bünyemize katılmasında tartışmasız kuruluşundan bugüne kadar CANBEY Grup’un CEO’su olan Sayın Mesut Demirel’in büyük emekleri bulunmaktadır. Hazır gıda sektörünü çok iyi bilmesi ve özellikle çiğ köfte sektöründeki tüm olumsuz uygulamaların bayilerimize getirdiği gereksiz mali yüklerin içinden çıkılmaz hale gelmesi sonucu, yeni francaise anlayışıyla bayilerimize büyük kolaylıklar sağlamakladır.
Karabük şubemizin ailemizin yeni üyesi olmasıyla sorumluklarımızın daha da arttığının ve daha da çok çalışacağımızın bilincindeyiz.

 

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

12.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
bool(false)
En Uygun Bayilik !