Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Kayseri Melikgazi İlçesinde Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayimiz Açıldı

Kayseri Melikgazi İlçesinde açılışını yaptığımız franchise bayimiz sektöründe öncü ve önde olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte ile kurumsal yapımıza yeni bir güç kattı. Her yeni bayimiz markamızın ve bize güvenen iş ortaklarımızın istikrarlı büyüme planımızın bir parçası olarak emin adımlarla geleceğe yürüyecektir.

Ülke genelinde tüm bayilerimiz francaise sistemi ile çalışmaktadır. Mali bakımdan sektörde ki rakiplerine göre en düşük maliyetler ile sistemimiz proaktif olarak işlemektedir. Hacıalioğlu Çiğ Köfte ailesinin değerli bir parçası olarak, güçlü bir markayla beraber olmak bizi daha da sorumluluk sahibi olmamızı gerektirmektedir.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte markasına yatırım yapan Melikgazi Bayimizin hazır gıda sektöründeki tüm beklentilerini ticari fırsatlar parkmetrelerinde karşılamanın ve müşterilerimize ulaştırılacak doğrudan hizmetin en önemli bir parçası olması kurumsal kimliğimizin vaz geçilmez tarafıdır.

Neden, Hacıalioğlu Çiğ Köfte? İşte bu soruya verilmesi gereken cevap Canbey Şirketler çatısı altında uzun yıllar CEO olarak hizmet vermiş Sayın Mesut Demirel’in hazır gıda sektöründeki tecrübelerinde yatmaktadır. Özellikle hem bayilik sistemindeki tek taraflı yapıların çıkmazlarını ve de üretim ile satış arasındaki yetersiz organizasyonların ortaya çıkardığı hantal yapıların bayiler üzerinde ki olumsuz sürecin nasıl çözüme kavuşturulacağı noktasında geliştirdiği sistemde yatmaktadır.

Kurumsal bir şirketten beklenen disiplin ve hizmet yerinde ve zamanında yapılmadığı sürece başarı ve kalite asla gelmeyecektir. Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayiliği bu disiplin ve kuralların bir arada uygulandığı bir müessesedir.

Bunun yanında günümüzün en etkin reklam sektörleri arasında bulunan ‘’sosyal medya’’da aktif olarak yatırım yapan bir marka olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte Melikgazi bayimizin yerel medyadaki elini daha güçlü bir duruma getirmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz tüm parametrelerin kurumsal yapımız içerisinde belli bir disiplin ile hayata geçirilmesi ve müşterilerimize hizmet ile kalite olarak ulaşması CANBEY GRUP için en önemli bir referans olmaktadır.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

12.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
bool(false)
En Uygun Bayilik !