Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Severek yiyeceğiniz bir lezzet

Geçmişten bu yana insanların hayatında birçok şey değişime uğramıştır. Çiğköfte, güneydoğu Anadolu bölgesinden çıkmış bir yiyecek olarak geçen bunca zamana rağmen değişemeden insanların hayatındaki yerini almıştır. Ülkemiz dışında birçok ülkede sevilerek yenilen çiğköfte birçok insan tarafından benimsenmiş bir yiyecektir. Bayilikte Almanya’nın büyüyen Franchise firması HacıAlioğlu çiğköfte temiz ve bir lezzet hizmet için çalışmalarını sürdürmektedir.

Damak tadınıza en uygun şekilde yiyebilirsiniz

Her insanın damak tadı birbirinden oldukça farklıdır. Kimi insanlar çiğköfteyi bol nar ekşisi ile yemeyi tercih ederken kimileri de bol limonlu yemeyi tercih etmektedir. Bunun yanı sıra kimileri çok acılı yerken kimileri de az acılı yemektedir. İstediğiniz lezzeti oluşturmak için malzemeleri ister çiğköftenin yapım aşamasında ister de yerken ekleyebilirsiniz. Fakat çiğköfte yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur tamamen yeşilliklerin kullanılmasıdır.

İster etli yiyin ister etsiz

İnsanların birçoğu etli çiğköfte yemeyi tercih etmektedir fakat günümüz koşullarından dolayı insanlar etsiz yemeye mecbur kalmaktadır. Sizler de sevdiğiniz lezzetlerden mahrum kalmak istemiyor iseniz tamamen helal olan çiğköfte yiyebilme imkânı ile buluşuyorsunuz. İnsanlar istediklerini gönül rahatlığı ile yiyebilsin diye en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bizler her daim sizleri mutlu etmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çiğköfte denildiği zaman akla gelen şalgam suyu ve ayran da sizlere ağzınızın tadını tamamlayarak eşlik etmektedir.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
En Uygun Bayilik !