Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları Aşağıdaki Gibidir.

  • Teşvik amaçlı geliştirdiğimiz bu proje 31.12.2017 tarihine kadar geçerli olup, teşhir dolaplar stoklarla sınırlıdır.
  • Çok kısa süreli teşvik amaçlı geliştirdiğimiz projemizden faydalanmanız için gerkli olan şartlar: Araç ve yaya trafiğine açık. Çok yakınında çiğ köfteci bulunmayan. Etrafında, internet cafe, cafe, kahve, kıraathane, market, fırın, berber, hastane, askeriye, hastane, üniversite gibi kurumların en aşşağı bir kaç tanesinin bulunduğu. Aylık kirasının 2000 tl yi geçmeyen ve minumum 15 metrekare. Olumlu olacağına kaanat ettiğimiz taktirde sizleri teşvik edeceğiz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ölçüleriniz tespit edilip 7 iş günü içersinde ürünlerinizi kapınıza teslim edilecektir.
  • Kurulum aktifleştikten sonra açılışa özel gelen personelimiz adresinizde iş eyitiminizi noktanızda verecektir. Gelen personel ürünleri nasıl muhafaza edip nasıl paketleyeceğinizi neşekilde sunup ve müşterinize gereken ilgi ve disiplini sergilemeniz için bilgi verirken, açılışta davet ettiğiniz komşularınıza,akrabalarınıza,müşterilerinize hizmet edecektir.
  • İş eğitiminiz için gereken tüm gayreti gösterecek ve profesyonel hale geldiğinizi inanarak dönüşünü sağlayacaktır. Daha sonra çağrı merkezimiz tarafından disiplinli şekilde aranacaksınız. Eksikleriniz tespit edildikten sonra siparişleriniz ertesi gün kapınıza teslim edilecektir.
  • Size referans olacağımız taktirde kendi bölgenizde alt bayiilikler verebilir, kurumsal marketlere vakumlu ürünlerimizi degerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler her ayın 1’i ile 5’i arasında hesabınıza geçmektedir, dilerseniz nakit dilerseniz yerine ürün alabilirsiniz.
  • Yukarıda belirttiğimiz şartlar uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile iş yapacagınız kanaaitine vardığımız sebebi ile ve gelecek zaman içinde başarılı olacağınızın kanıtıdır. Eğer girişiminde bulunacağınız yerin konumu şartlarımıza uygunsa dükkanın caddeden görünecek şekile iç ve dış resimlerini açık adresinizi mail olarak paylaşınız. Bilirkişi uydu üzerinden kontrol ettikten sonra sizin için rapor düzenleyecektir.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
En Uygun Bayilik !