Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Çiğ Köfte

Çiğ köfte, yaklaşık 6000 yıllık maziye sahip, Urfa yöresinde ortaya çıkmış ve coğrafyamızın damaklara hitap eden en önemli tatlarından birisi haline gelmiş bir lezzettir. Rivayete göre, Hz. İbrahim (a.s.) döneminde EL RUHA EDESSA’da yaşayan Urfalı bir avcı, avladığı ceylanı eve getirerek hanımından pişirmesini istemiş ama hanımından evde odun bulunmadığını öğrenmiştir. Zira dönemin yöneticisi Kral Nemrut, Hz. İbrahim’i  (a.s.)ateşe atmak için ülkede yakacak ne varsa toplatmış, geriye bir kuru dal dahi bırakmamıştır.  Eşinin kendisinden bir çözüm bulmasını istediği kadın da ceylanın budundan bir miktar yağsız et çıkararak bir taş üzerinde başka bir taşla ezmeye başlamış; sonra da ezilmiş eti bulgur, biber ve tuz ile karıştırarak yoğurmuştur. Ardından yeşil soğan ve maydanoz eklediği bu yiyeceği eşine sunan kadın, böylece Urfa’nın o leziz ve tadına doyum olmaz çiğ köftesi ortaya çıkarmıştır.

Günümüzde ise Hacıalioğlu markası; bulgur, salça, isot, ceviz yağı, ay çiçek yağı, mısır yağı, fıstık, badem, tuz, sarımsak, kuru soğan ve Anadolu’dan özel olarak yaş biçimde getirip kuruttuğu karışık baharat çeşnisini kullanarak hazırladığı Meşhur Çiğ Köftesi ile hem damaklara hitap etmekte, hem de insan sağlığını gözetmektedir.  Bu maddelerin dışında hiçbir inorganik maddeye yer vermemesi ve ürünlerinin hiçbir çeşidinde msg, çin tuzu, et suyu ve bulyon gibi zararlı ve kanserojen maddeler kullanmamasıyla da farkını ortaya koymaktadır.

ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 baş denetçisi  yetkilerine ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip olan ve aynı TMMOB Gıda Mühendisleri Odası’nda Başkan Yardımcılığı görevini de yürütmekte gıda mühendisimiz denetiminde devam etmekte olan üretimimizde, kalite ve hijyen vazgeçilmezlerimiz arasındadır.

Sağlam adımlarının verdiği cesaretin tecrübesiyle, İstanbul’da kabul gören standart metotları kullanarak kalitesi yüksek ürünleri tüm dünyaya sunan Hacıalioğlu Çiğ Köfte, IS09001:2008, ISO22000:2005 ve Helal Gıda Sertifikası belgelerinin gereklerini de yerine getirerek, üretimin her anında denetimi elde tutmaktadır. Gelişmiş gıda laboratuarında, üretimlerden alınan numuneleri günlük olarak inceleyerek, TSE’nin belirlemiş olduğu analizler doğrultusunda da çiğ köfte testlerini yapmaktadır. Bu sayede hem üretim sürecini, hem ürünün lezzetini, hem de sunumunu denetleyerek, müşteri memnuniyeti açısından en üst verimliliği sağlamak için çaba göstermektedir.

Günümüzde çiğ köfte sektöründe öne çıkan, lezzeti ve tüketimi artıran ama çiğ köftenin faydalı yanını göz ardı eden anlayışa karşı mücadele de eden Hacıalioğlu Çiğ Köfte, 14 Ayrı bitkinin karışımından oluşan şifa kaynağı enerji çiğ köfteyi üretmiştir. Çiğ köftesinde kullandığı ürünlerin taze, hijyenik olmasına dikkat eden Hacıalioğlu, bu sayede hem müşterilerinin, hem de bayilerinin memnuniyet ve güvenini kazanmayı ve korumayı amaçlamaktadır.

Gelin, hep birlikte bu lezzetli ve faydalı çiğ köfteyi beraber halkımıza ulaştıralım.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
En Uygun Bayilik !