Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

KURUMSAL

Hacıalioğlu Çiğ Köfte 2010 yılında kurulmuş bir CANBEY kuruluşudur. Firmamız 3 şirketi, 100’ün üzerinde iş ortağı ile Gıda sektörünün yanında; Bilişim, Otomotiv, Pazarlama, İnşaat, Lojistik gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Firmamız bugüne kadar yüzlerce kurumsal müşteriye hizmet vermiş, ülkesi için istihdam alanları açmak ve Milli Ekonomiye katma değer sağlamayı kendine bir görev edinmiştir. Çözüm ortağı olduğu müşterilerine verimlilik ve karlılık sağlayarak sinerji oluşturmaktadır.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte’nin misyonu; ilkeli ve dürüst ticaret ile başarıyı yakalamak, daha çok kişiye kaliteli iş imkanı sağlarken, hizmet verdiği sektörün en iyisi olmaya çalışmaktır.

Hacialioğlu Çiğ Köfte’nin en büyük hedefi ise; ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmektir. Hedeflerimizi gören ve değerlerimizi iyi anlayan kurumsal müşterilerimiz sayesinde sadece gıda sektöründe Hacıalioğlu Çiğ Köfte bünyesinde 500’e yakın Franchise bayimiz bulunmakta ve her geçen gün artmaktadır.

KURUCUMUZ

Hacıalioğlu Çiğ Köfte’nin kurucusu Mesud Demirel‘dir. Kendisi evli ve 3 çocuk babasıdır. Kurucumuzun gıda sektörüne girişi baba mesleği olan aşçılıkdan kendi eli ile hazırlayarak ikram ettiği çiğ köfte‘nin ünlenmesiyle başlamıştır. Ürününe gösterilen aşırı talebe ve beğeniye kayıtısız kalamayarak 2010’lu yllarda Hacialioğlu Çiğ Köfte’nin temellerini ailesiyle birlikte İstanbul’da atmıştır.

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
En Uygun Bayilik !