Et suyu, bulyon, çin tuzu, msg, soya yok

Bayilik Verenler

cig-kofte-13

Franchise bayiliği için birçok alternatifiniz bulunmaktadır. Bayilik almak istediğiniz iş kolu hakkında detaylı bir araştırma yaparak fırsatlar ve firma hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Bazı bayilikler şube sayılarına göre kampanyalar yapabilmektedirler. Bu promosyonları takip ederek bütçenize uygun fırsatlar yaratabilirsiniz.

Franchise alacağınız firmanın bedeli, marka değerine göre değişmektedir. Firmanın büyüklüğüne göre bu bedeller bir hayli yüksek de olabilmektedir. Fakat daha uygun bütçe yapılarına göre gelişmekte olan birçok firma bulunmaktadır. Hem kârlı bir şekilde kendi işini yapabilir hem de uygun bir bütçeyle bayi sahibi olma fırsatı elde edebilir. İlgilenebileceğiniz tüm alanlarda Bayilik Veren firmalar bulunabileceği gibi bunlardan birine siz de sahip olabilir ve kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Bayilik alınırken firmanın belirlediği bazı koşullar olabilir. Karşılıklı olarak bu şartları sağladıktan sözle belirlen maddeleri içeren bir sözleşme ile belirlenen süre boyunca bayilik hizmetini satın alabilirsiniz.

Bayilik çeşitleri her sektörde bulunabilir. Gıda sektöründen giyim sektörüne, elektronik sektöründe züccaciye sektörüne, telekominikasyon sektöründen araç kiralama sektörüne kadar aklınıza gelebilecek her alandan iş fırsatı yaratabilirsiniz.

Seçebileceğiniz tüm yatırım türleri arasından yapılabilecek en uygun çözümlü yatırım türü Çiğ Köfte sektörüdür. Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar içinde seçebileceğiniz ve kalitesi ile güvenebileceğiniz Hacıalioğlu, Çiğ Köfte Bayiliği konusunda hız kesmeden bir yenilerini daha Çiğ Köfte Bayilik açılışlarına eklemektedir. Müşterilerinin sevdiği ve talep ettiği Adıyaman Çiğ Köfte lezzeti, en güzel hâliyle sizlere sunulmakta.

blank blank blank blank blank blank blank

HIZLI BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Neden Hacıalioğlu Çiğköfte
ULTRA LÜKS BAYİLİK PAKETİ

17.500 TL'lik çiğ köfte bayilik paketine ek
mısır makinesi, çay kazanı, derin dondurucu
tatlı dolabı, özel tabela hatta televizyon!

Facebook Instagram Youtube Youtube

Gözlerini dünyaya yeni açan bir bebeğin bile delikanlı olmasına yetecek tam "10 yılı azimle tamamladık"

Kolay olmadı küçücük bir dünyadan çıkıp Hacıalioğlu markasını Türkiye'nin 500 noktasına ulaştırmak.
Elbette zor oldu yabancı memleketlerde şanlı bayrağı dalgalandırmak. Ama inandık, birlikte başardık...

Yola birlikte çıktığımız ve yolda karşılaştığımız tüm dostlarımıza selamlar olsun. Bu gurur hepimizin...

Mesud DEMİREL Yönetim Kurulu Başkanı
HEMEN ARA 0 212 515 9 444
Tıkla Ara
Hemen Ara